ASISTENTKA HR s Aj, 100 Kč/hod

  • Praha 1

Pracovní místo ( ASISTENTKA HR s Aj, 100 Kč/hod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví tě komunikovat s lidmi a ráda bys získala zkušenosti v personalistice? Můžeš docházet na brigádu denně alespoň na pár hodin a domluvíš se anglicky? Pokud ano, zašli nám svůj životopis na pozici Asistentka HR a staň se součástí našeho týmu!

Na pozici Asistentka HR se budete starat o:

- telefonický prescreening kandidátů - podrobné zjištění informací o uchazeči a jejich zhodnocení pro určitou pozici
- selekci a zpracování reakcí (Outlook, Word, interní databáze)
- vyhledávání vhodných uchazečů na webových portálech
- organizování pohovorů s uchazeči
- podávání informací o nejrůznějších poptávaných pozicích
- administrativní práce

Lokalita: Praha 1 (u Palladia)
Pracovní doba: Po - Pá (na docházce je možné domluvit se individuálně)
Týdenní fond: 25-30 hodin/týden
Nástup: ihned