ELEKTROMONTÉR, okolí KOLÍNA

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR, okolí KOLÍNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v automobilovém průmyslu? Pošlete nám svůj životopis na pozici ELEKTROMONTÉR a změňte pracovní prostředí!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Zámečník - Svářeč Kontaktní osoba: Sütto Robert, tel.: 721 692 848, e-mail: r.sutto@seznam.cz Svářečský průkaz na TIG a ARGON, mzda je uvedená v čístém, po zpracování se mzda navyšuje (15 000Kč - 30 000Kč) Volné místo zámečník - svářeč pro lokalitu Praha.
R-B elektromontážní práce s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny

Elektromontér Kontaktní osoba: Sütto Robert, tel.: 721 692 848, e-mail: r.sutto@seznam.cz Znalost vyhlášky 50 §6 nebo §7, čtení výkresů, samostatnost, vyučení v oboru elektro, mzda je uvedená v čístém, po zpracování se mzda navyšuje (15 000Kč - 30 000Kč) Volné ...

ELEKTROMONTÉR, 30 000 Kč/měs. Staňte se součástí projektu pro energetickou společnost. Pošlete nám svůj životopis na pozici ELEKTROMONTÉR a získejte zkušenosti se solárními panely. Hledáme absolventa i zkušeného elektromontéra.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny