ELEKTROMECHANIK, Bezděčín

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK, Bezděčín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků Místo výkonu práce: Janovského 919/36, Holešovice Praha 7 Kontaktní osoba: Kyselov Stanislav, tel.: 776646313, e-mail: kisa.lava@gmail.com Požadovaný profil: Náplň práce - Seřizování/oprava chladicích, temperačních, mechanických strojů ve výrobě ...
SILVA INVEST s.r.o. Praha, Inzerováno včera

montážní dělník montující mechanická zařízení místo výkonu práce - Dr.Pavla Klementa1082, Nýřany,330 23 Náplň práce: montáž a kompletace výrobku Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy. Nabízíme: po zkušební době a ...
Almax Work - Holding družstvo Praha, Inzerováno včera

Mechanik pro opravy digitálních fotoaparátů Pracovní pozice je vhodná pro všechny zájemce, kteří jsou manuálně zruční, alespoň částečně ovládají angličtinu a mají logické myšlení. Budou zaškoleni zaměstnavatelem. Plat je stanoven úměrně dle schopnosti zaměstnance. 5 týdnů ŘD a další benefity ...
VSP DATA a.s. Sezimovo Ústí, Inzerováno včera