SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

VEDOUCÍ VÝROBY - Beroun Mezinárodní společnost v oblasti chladírenské techniky hledá posilu do týmu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY
Grafton Recruitment s.r.o. Beroun, Plný úvazek, Inzerováno včera

Experienced Project Manager in Marketing The aim of the role is to coordinate. Make sure there is a good communication flow, productively used resources, people are informed and deadlines are realistic and fulfiled. Your role will be to:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

ASSISTANT STORE MANAGER, až 35 000 Kč/měs. Chcete se stát součástí celosvětově známé trendy značky? Domluvíte se anglicky a prodej Vám není cizí? Pak nám zašlete svůj životopis na pozici ASSISTANT STORE MANAGER a splňte si svůj sen!
Grafton Recruitment s.r.o. Střížkov, Plný úvazek, Inzerováno včera