SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

řidič/ka nákladní dopravy - silo-cisterna První kontakt: telefonicky:Pačesová Alena, tel.: 725 388 510 e-mailem: mimopacesova@seznam.cz pozice řidič C+E pro cisternovou přepravu, případně pro přepravu sypkých materiálů na sklápěcích návěsech, případně řidiče autodomíchávače pro ...
MIMO, veřejná obchodní společnost Český Brod, Inzerováno včera

SW inženýr / inženýrka Náplň práce: - Implementace, kódování a testování SW - Tvorba SW modulů, vytváření testovacích aplikací pro PC - Tvorba a obhajoba interního zadání SW, zpracování neúplných informací - Návrh a obhajoba architektury SW, návrh algoritmů a datových ...
L I N E T spol. s r.o. Slaný, Inzerováno včera

ZAHRADNÍK/ZAHRADNICE ZAHRADNÍK/ZAHRADNICE - místo výkonu: Zdice, požadavky:způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, minimálně střední odborné vzdělání s vyučením, řidičský průkaz skupiny B, místní znalost výhodou, nabízíme: stravenky, kontakt přes tel. či email Volné ...
Sportovní a technické zařízení města Zdice, Inzerováno včera