MONTÁŽNÍ TECHNIK, až 30 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ TECHNIK, až 30 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vystudovali jste střední školu elektrotechnického zaměření a chcete získat praxi? Nebo naopak máte praxi v oblasti montáží a chcete získat zaměstnání ve stabilní společnosti, která nabízí dlouhodobou spolupráci a zázemí české společnosti? Potom hledáme právě Vás na pozici MONTÁŽNÍ TECHNIK v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

KONSTRUKTÉR | AUTOMATIZACE Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR | AUTOMATIZACE
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno včera

ŠANCE PRO ABSOLVENTY | AUTOMOTIVE Jsi absolvent technického oboru nebo máš 2-3 roky zkušeností a hledáš pracovní změnu? Rád by jsi se uplatnil v mezinárodní společnosti, prošel školením v Anglii a působil v oblasti automotive? Máme pro tebe skvělou příležitost!
Grafton Recruitment s.r.o. Kolín, Plný úvazek, Inzerováno včera

Řidiči nákladních automobilů Pracoviště Benešov Náplň: Rozváží zboží. Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží. Provádí výstupní kontrolu zboží. Požadujeme: Znalost stavebních materiálů a praxe ve skladové logistice velkou výhodou. Schopnost zvládat i fyzicky ...
Stavebniny DEK a.s. Benešov, Inzerováno včera