MONTÁŽNÍ TECHNIK, až 30 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ TECHNIK, až 30 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vystudovali jste střední školu elektrotechnického zaměření a chcete získat praxi? Nebo naopak máte praxi v oblasti montáží a chcete získat zaměstnání ve stabilní společnosti, která nabízí dlouhodobou spolupráci a zázemí české společnosti? Potom hledáme právě Vás na pozici MONTÁŽNÍ TECHNIK v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Technolog - programátor CNC strojů Požadujeme: ÚSO - strojnického zaměření, znalost technologie obrábění, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, zákl. znalost programování CNC strojů (Sinumerik, Fanuc), obsluha PC (Excel, Word), ovládání nějakého kreslícího (konstrukčního) ...
STROJÍRNY POLDI, a.s. Kladno, Inzerováno včera

Technolog Požadujeme : - Minimálně půl roku praxe v oboru - Výhodou znalost SOLID WORKS a AutoCAD. - Perfektní orientace ve výkresové dokumentaci. - Spolehlivost, zodpovědnost, profesionální přístup Nabízíme : Hlavní pracovní poměr, pracoviště ...
Strojírna TEDESCO, a.s. Kladno, Inzerováno včera

Team Leader do nově otevřeného skladu Máte zkušenosti s vedením lidí? Vyznáte se v logistice? Máme pro Vás zajímavou nabídku na pozici TEAM LEADER do skladu.
Grafton Recruitment s.r.o. Kralupy nad Vltavou, Plný úvazek, Inzerováno včera