SEŘIZOVAČ - Stará Boleslav

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ - Stará Boleslav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme kandidáty na pozici Seřizovače. Hlavní náplní Vaší práce bude:

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Servisní technik výrobních zařízení Náplň práce: Oprava, seřizování a revize výrobních strojů a zařízení, Montáže a opravy automatických linek a jejich příslušenství včetně samostatných robotů, Opravy a údržba vstřikovacích lisů, Výběr, zajištění a evidence náhradních dílů a ...
BRISK Tábor a.s. Tábor, Inzerováno včera

Seřizovač/ka Výrobce plastových komponentů do automotive hledá do svého týmu odborníků zkušeného kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ/KA
Grafton Recruitment s.r.o. Nymburk, Plný úvazek, Inzerováno včera

MECHANIK - SEŘIZOVAČ až 25 000 Kč/měsíčně Hledáte novou pracovní příležitost a máte zkušenost se seřizováním strojů? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku na pozici MECHANIK - SEŘIZOVAČ ve Zruči nad Sázavou pro předního světového dodavatele v automobilovém průmyslu. Jedná se o práci ve ...
Grafton Recruitment s.r.o. Zruč nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno včera