Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRACOVNÍK VSTUPNÍ KONTROLY, až 23 000 Kč/měs.!

Pracovní místo ( PRACOVNÍK VSTUPNÍ KONTROLY, až 23 000 Kč/měs.! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost s kontrolou materiálů? Vyznáte se v technikách měření rozměrových, geometrických a mechanických veličin nebo máte vzdělání v oboru strojírenství? Pak máme jedinečnou pracovní příležitost právě pro Vás! Na pozici PRACOVNÍK VSTUPNÍ KONTROLY budete mít na starosti:

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Traktorista v živočišné a rostlinné výrobě Nabízíme práci traktoristy v živočišné, rostlinné výrobě a dílně na středisku v Kamenném zboží. Výhodou: zkušenost práce se zvířaty a obsluha zemědělské mechanizace. Firemní benefity: stravenky, odměny dle pracovního výkonu, příspěvek na penzijní ...
Montamilk, s. r. o Kamenné Zboží, Inzerováno včera

Skladníci, dělníci Náplň práce: Přebírá a kontroluje zboží dodané na sklad, Zaskladňování na stanovené místo po provedení kontroly, Dodržování pracovních instrukcí, Dodržování kodexu oblékání vydané zaměstnavatelem, Dodržování 5S, Komunikace problémů s GL/SV, Plnění ...
Foxconn Technology CZ s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno včera

Výzkumný analytik senior Místo výkonu práce : hl.m. Praha Způsob prvního kontaktu : e-mailem - jindra.dienstbierova@fdv.cz Kontaktní osoba : paní Jindra Dienstbierová Upřesňující informace : zaměstnanecké výhody - možnost práce z domova Jsme Fond dalšího vzdělávání, ...
Fond dalšího vzdělávání Praha, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit