Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRACOVNÍK VSTUPNÍ KONTROLY, až 23 000 Kč/měs.!

Pracovní místo ( PRACOVNÍK VSTUPNÍ KONTROLY, až 23 000 Kč/měs.! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost s kontrolou materiálů? Vyznáte se v technikách měření rozměrových, geometrických a mechanických veličin nebo máte vzdělání v oboru strojírenství? Pak máme jedinečnou pracovní příležitost právě pro Vás! Na pozici PRACOVNÍK VSTUPNÍ KONTROLY budete mít na starosti:

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Kont.: Žantovský, tel: 266 191 200, email: jan.zantovsky@pepsico.com. První kontakt uchazeče emailem. PRACOVNÍK VE VÝROBĚ SPECIALISTA - PEPSI. PEPSICO CZ s.r.o. je druhá největší potravinářská firma na světě, která vyrábí a distribuuje nealkoholické ...
PEPSICO CZ s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Pracovník/ce pro výrobu sklolaminátu Nástup dohodou na dobu určitou s možností prodloužení. Mzda od 20000,-Kč s možným navýšením. Požadavky: manuální zručnost, ovládání ručních nástrojů na řezání, broušení, lakování a leštění laminátů a dřeva. Spolehlivost, samostatnost, kreativní ...
Radomír Krobot Bludov, Inzerováno včera

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví Kontaktní osoba: Akhunova Svetlana, e-mail: Alvi.info@post.cz Adresa pro uchazeče: Koněvova 2660/141, Praha 3 (od 14:00 do 16:00) Koordinace staveb, rozdělování prací, výběr firem a pracovníků pro stavby. Požadujeme zkušenosti s výše uvedenými body, ...
ALVI Development s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit