ÚDRŽBÁŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte práci na pozici údržbáře? Získal/a jste při škole už zkušenost z praxe či se oboru věnujete delší dobu? Pak reagujte! Pro společnost zabývající se výrobou sportovního zboží hledáme pracovníka údržby. Jako ÚDRŽBÁŘ budete mít na starosti:

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

ÚDRŽBÁŘ/-KA ÚDRŽBÁŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup dle domluvy - Náplň práce: opravy a revize provozního nářadí, pravidelná údržba a servis strojů a zařízení - Požadujeme: vyučení a praxi v oboru, platnou vyhlášku č. 50/1978, řidičský průkaz skupiny B, ...
B R U K O V , spol. s r.o. Smiřice, Inzerováno před 3 dny

elektro údržbář lisovacích strojů - SOU elektromechanik strojů a zařízení - preventivní kontrola a údržba lisovacích strojů Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo elektro údržbář lisovacích strojů pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Futaba Czech, s.r.o. Havlíčkův Brod, Inzerováno před 4 dny

Elektrikář/údržbář Oprava výrobních zařízení. Vyhláška 50/78 Sb., Volné místo elektrikář/údržbář pro lokalitu Klecany.
PMP PAL International s.r.o. Klecany, Inzerováno před 4 dny