ÚDRŽBÁŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte práci na pozici údržbáře? Získal/a jste při škole už zkušenost z praxe či se oboru věnujete delší dobu? Pak reagujte! Pro společnost zabývající se výrobou sportovního zboží hledáme pracovníka údržby. Jako ÚDRŽBÁŘ budete mít na starosti:

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

Údržbář První kontakt: Kuligová Kristýna, tel.: 739 202 296, e-mail: kristyna.kuligova@derichebourg.com Náplň práce: odpovědnost za chod používaných strojů a zařízení, provádění oprav v rámci možností, pravidelné kontroly zařízení, podklady pro objednávky ...
DERICHEBOURG CZECH REPUBLIC, organizační složka Česká republika Ovčáry, Inzerováno včera

ELEKTRIKÁŘ/KA- ÚDRŽBÁŘ/KA ELEKTRIKÁŘ/KA- ÚDRŽBÁŘ/KA - pracoviště Nová Paka. V případě zájmu pište na e-mail: mku@kosit.cz, bližší informace od 6.00-15.00 hod na tel.: 737218018 p. Kubišta. Požadujeme znalost vyhlášky 50/1978 Sb., pracovitost, spolehlivost, ...
KoSit, s.r.o. Nová Paka, Inzerováno před 6 dny

Elektrikář, Údržbář PRACOVNÍ NÁPLŇ: 1)Elektrikářské práce včetně obsluhy technologických jednotek 2)Celková údržba a opravy elektrozařízení, strojů, technologických jednotek a ručního nářadí CO POŽADUJEME: Bez čeho se neobejdeme: 1)SOU/SOŠ v oboru elektro 2)Platná ...
2 JCP a.s. Račice, Inzerováno před 6 dny