ÚDRŽBÁŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte práci na pozici údržbáře? Získal/a jste při škole už zkušenost z praxe či se oboru věnujete delší dobu? Pak reagujte! Pro společnost zabývající se výrobou sportovního zboží hledáme pracovníka údržby. Jako ÚDRŽBÁŘ budete mít na starosti:

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

elektro údržbář lisovacích strojů POŽADAVKY: -SOU elektromechanik strojů a zařízení, vyhláška č. 50/1978 min. §5 NÁPLŇ PRÁCE: - preventivní kontrola a údržba lisovacích strojů NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, nenároková složka mzdy, příplatek za technickou odbornost, příspěvek za práci ...
Futaba Czech, s.r.o. Havlíčkův Brod, Inzerováno před 4 dny

Údržbář/.ka Nabízíme: zázemí stabilní společnosti práci v jednosměnném provozu zaměstnanecké benefity Požadujeme: Osvědčení podle vyhlášky č. 50/78 Sb. praxe výhodou Volné místo údržbář/.ka pro lokalitu Lázně Bělohrad.
Lázně Bělohrad a.s. Lázně Bělohrad, Inzerováno před 4 dny

Údržbář Požadujeme: ŘP sk. B, dobrý zdravotní stav, flexibilitu a ochotu pracovat. Pracovní doba: 8:00 - 17:00 hod Volné místo údržbář pro lokalitu Velké Přítočno.
SMAŽÍK Kladno s.r.o. Velké Přítočno, Inzerováno před 4 dny