ÚDRŽBÁŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte práci na pozici údržbáře? Získal/a jste při škole už zkušenost z praxe či se oboru věnujete delší dobu? Pak reagujte! Pro společnost zabývající se výrobou sportovního zboží hledáme pracovníka údržby. Jako ÚDRŽBÁŘ budete mít na starosti:

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

ÚDRŽBÁŘ/-KA ÚDRŽBÁŘ/-KA - PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup IHNED, nepřetržitý provoz (4 směny) - Požadujeme: vyučení - ukončené vzdělání v oboru strojním, platný svářečský průkaz pro sváření obloukem a plamenem, znalost práce na ...
CENTRAL STICKS s.r.o. Libčany, Inzerováno včera

Údržbáři Pozice: údržbáři Nástup možný ihned. Mzda: 15 000,- Kč Kontakt: Neupauerová Milena, tel.: 601 216 754 Místo výkonu práce: AMT Čenkov s.r.o., Čenkov 19, Volné místo údržbáři pro lokalitu Čenkov.
AMT Čenkov s.r.o. Čenkov, Inzerováno před 2 dny

údržbář - zajištění chodu porovozu ve sklářské a brusírenské výrobě, drobné opravy v provozu - prac. doba: 6-14 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo údržbář pro lokalitu Okrouhlice.
CRYSTAL GLAMOUR, a.s. Okrouhlice, Inzerováno před 3 dny