ÚDRŽBÁŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte práci na pozici údržbáře? Získal/a jste při škole už zkušenost z praxe či se oboru věnujete delší dobu? Pak reagujte! Pro společnost zabývající se výrobou sportovního zboží hledáme pracovníka údržby. Jako ÚDRŽBÁŘ budete mít na starosti:

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

ÚDRŽBÁŘ/KA - ELEKTRIKÁŘ/KA ÚDRŽBÁŘ/KA - ELEKTRIKÁŘ/KA - pracoviště Podhorní Újezd. V případě zájmu volejte v době od 7:00 do 16:00 hod na tel.: 602 142 077 Ing. Soukupová. Požadujeme: znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb. Nabízíme PP na zkrácený úvazek, DPP nebo DPČ, nástup ihned, ...
ZEAS Podhorní Újezd, a.s. Podhorní Újezd a Vojice, Inzerováno včera

údržbář - praxe v údržbě budov, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, odpovědný a aktivní přístup k práci, časová flexibilita - zajišťování drobných oprav a údržby na zařízení budov, jednoduché zámečnické a instalatérské ...
Oblastní charita Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod, Inzerováno před 7 dny

ÚDRŽBÁŘ/-KA ÚDRŽBÁŘ/-KA - PP/DPP na dobu určitou do 31. 10. 2017 s možným prodloužením na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: Chlumec nad Cidlinou - Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání (výhodou elektrotechnické, stavební či ...
Fajnpark s.r.o. Chlumec nad Cidlinou, Inzerováno před 7 dny