KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ, mezinárodní společnost

Pracovní místo ( KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ, mezinárodní společnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem pracovat pro významnou finanční instituci? Chcete využít své znalosti z monitoringu transakcí? Významná finanční instituce hledá pečlivé kandidáty na pozici KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ.

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Správci informačního systému (Helios Green) Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu personalni@fdv.cz Kontaktní osoba: paní Bc. Lucie Kubrová UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Jsme Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace MPSV. Právě hledáme nového kolegu nebo ...
Fond dalšího vzdělávání Praha, Inzerováno včera

Provozní ředitel COO - Chief Operating Officer Provozní ředitel řídí, koordinuje a vykonává dohled nad technickými a technologickými procesy výroby, údržby, oprav a instalací techniky. Zodpovědnost za: Nastavení, řízení a koordinace provozních procesů v rámci organizace. Stanovování provozních ...
ČKD Kutná Hora, a.s. Kutná Hora, Inzerováno včera

Skladník Adresa: Dobronická č.p. 778,Kunratice,148 00 Praha 414 Kontakt: Akgul Silvie, tel.: 606205553, e-mail: info@sareha.cz Požadavky: Znalost tureckého a maďarského jazyka Flexibilita Fyzická zdatnost Vaše úkoly: naskladnění výrobků, komunikace s ...
Sareha, spol. s r.o. Praha, Inzerováno včera