KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ, mezinárodní společnost

Pracovní místo ( KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ, mezinárodní společnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem pracovat pro významnou finanční instituci? Chcete využít své znalosti z monitoringu transakcí? Významná finanční instituce hledá pečlivé kandidáty na pozici KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ.

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Strojník - elektrikář Kontrola a seřizování balicích automatů, vah, atd., práce s LCD displeji. Odbornost: eletrikář, vyhlášku elektro § 50. Kontakt telefonicky 8-15h, mailem. Stravenky, mimořádné prémie. Volné místo strojník - elektrikář pro lokalitu Chýnov.
Golden Snack s.r.o. Chýnov, Inzerováno včera

Montážní dělník elektronického zařízení Náplň práce: sestavování serverů, testování a kontrola, čištění a balení vyrobených jednotek. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, ochotu směnovat. Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou přímo s Foxconnem, 25 dní dovolené, závodní stravování od 6 Kč, ...
Foxconn Technology CZ s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno včera

obsluha strojů a zařízení Náplň práce: obsluha kovoobráběcích strojů a strojů na vstřikování plastů včetně kontroly vyrobených dílů (práce vhodná pro ženy i muže bez nutnosti předchozí praxe) Nabízíme: atraktivní výdělek, řadu firemních benefitů, svoz do ...
ESW Bohemia k.s. Košice, Inzerováno včera