KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ, mezinárodní společnost

Pracovní místo ( KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ, mezinárodní společnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem pracovat pro významnou finanční instituci? Chcete využít své znalosti z monitoringu transakcí? Významná finanční instituce hledá pečlivé kandidáty na pozici KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ.

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Nejvyšší představitelé středních společností a institucí Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Karla Engliše č.p. 3201/6 Kontakt: Surý Ondřej, e-mail: ondrej.sury@bs-sro.com V této pozici se budete podílet na přímém prodeji, poskytovat odborné znalosti o strategiích prodeje dále ...
Johnson & Johnson, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Přípravář stavby - administrativní činnost Požadujeme střední průmyslovou školu stavebního směru (pozemní stavitelství), komunikativnost, spolehlivost, samostatnost i práce v kolektivu, praxe výhodou Náplň práce - příprava podkladů pro realizaci staveb, kontrola projektových dokumentací, ...
ACG-Real s.r.o. Tábor, Inzerováno včera

Montér Pracoviště: Benešov Samostatně nebo dle pokynů zajišťuje montáž technologií malých vodních elektráren na lokalitách v rámci ČR nebo zahraničí, celosvětově.Provádí kompletaci technologických celků v závodě dle technické dokumentace. Provádí ...
M a v e l, a.s. Benešov, Inzerováno včera