KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ, mezinárodní společnost

Pracovní místo ( KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ, mezinárodní společnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem pracovat pro významnou finanční instituci? Chcete využít své znalosti z monitoringu transakcí? Významná finanční instituce hledá pečlivé kandidáty na pozici KONTROLOR PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ.

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Pracovník vizuální kontroly Náplň práce: provádění vizuální kontroly kvality v lakovně, vedení dokumentace, třídění výrobků, zjišťování příčin snížené kvality a návrhy opatření, podpora při řešení kvalitativních problémů. Požadujeme: dobrý zrak, zkušenosti na podobné pozici v ...
HOEKO - Automotive s.r.o. Jiřice, Inzerováno včera

CNC operátor Pracovní náplň: - zpracování plechu a plechových dílů dle zakázek - obsluha plně automatizovaných lisů značky TRUMPF - osazování strojů ohraňovacími a děrovacími nástroji - práce s měřidly a výkresovou dokumentací - kontrola vyrobených ...
CONTEG, spol. s r.o. Pelhřimov, Inzerováno včera

SPECIALISTA/-KA V OBLASTI ORGANIZACE A ŘÍZENÍ PRÁCE SPECIALISTA/-KA V OBLASTI ORGANIZACE A ŘÍZENÍ PRÁCE (MANAŽER/-KA ZAKÁZEK ORGANIZACE A ŘÍZENÍ AGENTURY) - PP na dobu neurčitou, nástup od 1.12.2017 - Náplň práce: vedoucí zakázek spočívající v ostraze a úklidech objektů v okresech Hradec Králové, ...
BLESK Servis s.r.o. Praha, Inzerováno včera