ASISTENT KONTAKTNÍHO CENTRA, až 20 000 Kč/měs.

  • Praha 9

Pracovní místo ( ASISTENT KONTAKTNÍHO CENTRA, až 20 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s komunikací se zákazníky? Chcete být součástí týmu jedné z nejznámějších společností na trhu? Pak nám zašlete životopis a reagujte na pozici ASISTENT KONTAKTNÍHO CENTRA ještě dnes!

Vaší náplní práce bude:

* Podpora provozního týmu na call centru
* Obvolávání zákazníků a zjišťování jejich spokojenosti
* Vyplňování dotazníků spokojenosti
* Péče o stávající zákazníky
* Udržování a rozvíjení obchodních vztahů
* Komunikace s týmy napříč společností

Nástup: ihned
Pracovní doba: 40 hodin týdně (Po-Pá)
Lokalita: Praha 9
Platové ohodnocení: 18 500 - 20 000 Kč/hod.