ANALYTIK s MS EXCEL, až 30 000 Kč/měs.

  • Praha 8

Pracovní místo ( ANALYTIK s MS EXCEL, až 30 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zájem o práci, kde bude pracovat v MS Excel? Máte rádi analytickou práci a hovoříte anglicky? Pak hledáme právě Vás.

Grafton hledá pro společnost působící v oblasti tabákového průmyslu, kandidáta/ku do týmu Strategic & Planning.

Náplň práce:
* 80 % práce je s MS Excel, dále používání MS Access a Powerpointu dle požadavků
* sběr a hodnocení dat + vytváření reportů v oblasti plánování a strategie na trhu

PLAT: 30 000 CZK/m dle zkušeností
LOKALITA: Praha 8
Spolupráce dlouhodobá přes naši agenturu. (Doba určitá s možností prodloužení)
Úvazek na 40 hodin/týdně
Nástup: ihned