SENIOR HR CONSULTANT, až 40 000 Kč

  • Praha 1

Pracovní místo ( SENIOR HR CONSULTANT, až 40 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Grafton Recruitment hledá do svého týmu nové konzultanty pro oblast agenturního zaměstnávání.

Zajímá Vás oblast Lidských zdrojů a máte již podobné pracovní zkušenosti, které byste chtěli zúročit? Zajímá Vás nejen nábor zaměstnanců, ale třeba i administrativa související s pracovním poměrem? Máte zájem se rozvíjet v oblasti pracovního práva a mzdové problematiky? Komunikace s lidmi je to, bez čeho si nedokážete představit den? Pojďte využít příležitosti a přihlaste se do výběrového řízení na pozici HR CONSULTANT!

Náplň práce:
- odpovědnost za celkový proces náboru zaměstnanců (inzerce, selekce životopisů, vedení pohovorů)
- zpracovávání pracovních smluv a administrativní agendy související s pracovním poměrem zaměstnanců
- poskytování poradenství v pracovně právní oblasti a mzdové / daňové problematice
- aktivní oslovování nových klientů
- komunikace s klienty
- vedení obchodních jednání

Nástup: ihned
Pracoviště: Praha 1