PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Tradiční firma hledá technika, který povede tým projektového managementu a engineeringu společnosti. Budete mít na starosti koordinaci zakázek, budete v kontaktu s výrobou a s projektanty. Nemine Vás občasné cestování do zahraničí.

Další volná místa

MISTR ÚDRŽBY | KLÁŠTEREC | VYHL. 50 §6 Jsme údržbáři v automotive společnosti a chybí nám jeden mistr. Nemusí to být nutně mistr světa, měl by spíše zapadnout do našeho týmu, čítajícího přibližně 10 prima chlapíků :-). Náplň práce: * plánování údržby * správa náhradních dílů * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | ÚSTÍ| AŽ 60 000/ MĚS. Do společnosti s letitou historií v samotném srdci města Ústí nad Labem hledáme velmi zkušeného produktového specialistu, do jehož pracovní náplně práce bude patřit: * vytváření marketingového mixu * analýza prodeje a trhu, B2B, vytváření ...

Elektroinženýr Máte zkušenosti s elektro projekty, platnou vyhlášku 50, alespoň s §6 a jste týmový hráč? Nenechte na sebe čekat a pošlete nám životopis, hledáme elektroinženýra k nám do Ústí. K náplni práce elektroinženýra bude patřit: * zpracovávání ...