Grafton Recruitment s.r.o. Operátor pásových pil / skladník v Olomouci

Operátor pásových pil / skladník v Olomouci

Pracovní náplň
- obsluha pásových pil
- rozměrová kontrola přířezů
- značení materiálu (automatická ražba)
- manipulace s materiálem pomocí dálkově ovládaného jeřábu a VZV

Požadavky
- ochota pracovat na 2 směny
- praxe na obdobné pozici
- VZV průkaz

Nabízíme
- stravenky 80,- kč
- dotace na dovolenou
- vánoční ohodnocení
- firemní půjčky

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátor pásových pil / skladník v Olomouci

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.