MECHANICKÁ ÚDRŽBA

Pracovní místo ( MECHANICKÁ ÚDRŽBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Budete:

- odpovídat za bezproblémový chod strojních zařízení
- nastavovat parametry, optimalizaci a údržbu strojů
- zajišťovat seřízení strojů a výrobních linek
- provádět preventivní prohlídky dle plánu
- identifikovat a analyzovat závady

Další volná místa

Pracovník montáží ocelových konstrukcí Svoz do zaměstnání zajištěn z Nového Strašecí. Požadavky: fyzická zdatnost, zdravorní způsobilost, odpovědnost, svářečský průkaz, řidičský průkaz skupiny B, schopnost vedení kolektivu. První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky či ...
OSMIA s.r.o. Nové Strašecí, Inzerováno dnes

Trenér/ka krasobruslení Požadujeme: znalost ruského, ukrajinského a anglického jazyka výhodou, zkušenosti a praxi v oboru. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777311154 nebo e-mailem gebhart@seznam.cz Volné místo trenér/ka krasobruslení pro lokalitu Rakovník.
HC Rakovník, z.s. Rakovník, Inzerováno dnes

Zámečník Místo výkonu práce:Osek č.p. 447, 338 21 Osek u Rokycan Požadujeme:vyučení v oboru - výhodou nebo zaškolení, svářečský průkaz - výhodou Nabízíme: platové ohodnocení od 18.000,- Kč. do 24.000,- Kč, stravenky Kontakt telefonicky, e-mailem nebo ...
Zdeněk Kozák Osek, Inzerováno dnes