Grafton Recruitment s.r.o. ČISTÁ PRÁCE PRO JEMNĚJŠÍ RUCE V PŘEROVĚ

ČISTÁ PRÁCE PRO JEMNĚJŠÍ RUCE V PŘEROVĚ

Pracovní náplň
Jste manuálně zruční a hledáte fyzicky nenáročnou práci?

Ozvěte se nám!

Náplň práce:
- kontrola a montáž drobných komponentů
- práce náročnější na jemnou motoriku
- práce na PC
- NEJEDNÁ se opásovou výrobu

Požadavky
- manuální zručnost (jemná motorika)
- dobrý zrak
- základní znalost práce na PC
- ochota pracovat na 2 směny
- znalost technické dokumentace a měřidel výhodou

Nabízíme
- nástup přímo do kmene (dlouhodobá spolupráce)
- dotované stravování
- příspěvek na volnočasové aktivity
- možnost příspěvku na penzijní připojištění
- teambuildingy
- fyzicky nenáročná práce v příjemném a čistém prostředí

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ČISTÁ PRÁCE PRO JEMNĚJŠÍ RUCE V PŘEROVĚ

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Plat 14000 - 18000 CZK
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.