Grafton Recruitment s.r.o. ELEKTRIKÁŘ V HRANICÍCH

ELEKTRIKÁŘ V HRANICÍCH

Pracovní náplň
Hledáme šikovného elektrikáře/elektroúdržbáře.

Pozice je vhodá pro absolventy i zkušené pracovníky.

Náplň práce:
- zajišťování pravidelného a řádného provádění údržby (svařovna, práce s roboty značky ABB)
- kontroly a revize strojů, technických zařízení, dopravních prostředků, přístrojů a nářadí
- stanovení rozsahu opravy a způsobu opravy
- práce s mechanickými, hydraulickými a pneumatickými součástmi elektrických a elektronických systémů
- evidence svěřené části výroby – technika
- řízení dílčích obslužných nebo pomocných elektrotechnických výrob a činností

Místo výkonu práce: Hranice

Nástup možný ihned

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ELEKTRIKÁŘ V HRANICÍCH

Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Kategorie, které by Vás mohly zajímat:

Podobné inzeráty:

Elektrikář Pro výrobní společnost v Ústeckém kraji hledáme Elektrikáře !
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Elektrikáři/elektromechanici Přijmeme elektrikáře nebo elektromechaniky do oddělení výroby filtračních stanic. Pracovní doba po-pá 6:00 -14:30 hodin. Nabízíme: zvláštní prémie, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravné - stravenky. Bližší informace na tel. 774 407 012 Volné ...
ASTOS Machinery a.s. Aš, Inzerováno před 4 dny

elektrikáři V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na e-mail: mosep@mosep.cz nebo volat na tel. 474 624 070 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Chomutov Požadujeme - vyučení v oboru, možno i absolvent HPP (možno i na dohody mimo hlavní pracovní ...
MOSEP-CHOMUTOV spol. s r.o. Chomutov, Inzerováno před 5 dny

provozní elektrikář místo výkonu práce: Věznice Nové Sedlo, Hlavní 2, Žatec nutnost vyhláška č. 50/178Sb trestní bezúhonnnost, dobrý zdravotní stav kontakt: 415779108, 415779106, JŠtrosova@vez.nse.justice.cz - profesní životopis, osobně ve Věznici Nové sedlo, Hlavní ...
Vězeňská služba České republiky Nové Sedlo, Inzerováno před 5 dny