Grafton Recruitment s.r.o. ELEKTRIKÁŘ V HRANICÍCH

ELEKTRIKÁŘ V HRANICÍCH

Pracovní náplň
Hledáme šikovného elektrikáře/elektroúdržbáře.

Pozice je vhodá pro absolventy i zkušené pracovníky.

Náplň práce:
- zajišťování pravidelného a řádného provádění údržby (svařovna, práce s roboty značky ABB)
- kontroly a revize strojů, technických zařízení, dopravních prostředků, přístrojů a nářadí
- stanovení rozsahu opravy a způsobu opravy
- práce s mechanickými, hydraulickými a pneumatickými součástmi elektrických a elektronických systémů
- evidence svěřené části výroby – technika
- řízení dílčích obslužných nebo pomocných elektrotechnických výrob a činností

Místo výkonu práce: Hranice

Nástup možný ihned

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ELEKTRIKÁŘ V HRANICÍCH

Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Kategorie, které by Vás mohly zajímat:

Podobné inzeráty:

Elektrikáři - energetici Místo výkonu práce: Petra Bezruče 730, 351 37 Luby u Chebu. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:40 h + placená pohotovost mimo pracovní dobu. Náplň práce: údržba a opravy CNC ...
Strunal Schönbach s.r.o. Luby, Inzerováno před 3 dny

ELEKTRIKÁŘ ELEKTRIKÁŘ Kontakt: p. Forman, tel.: 731 329 743, e-mail: hoprdox1969@seznam.cz Jedná se o servis výherních automatů. požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Požadujeme: - znalost práce na PC Volné místo elektrikář pro lokalitu Karlovy Vary.
Orin Game s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny

PŘEDÁK ELEKTRÁRNY Uplatnění pro zodpovědné elektrikáře! Vaším úkolem bude: - zajištění plynulého a bezpečného provozu rozvoden - zajištění dodávky el. energie na distribuční rozvodny v rámci lokální distribuční soustavy - těsná spolupráce s provozním ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTRIKÁŘ , až 30 000 Kč/měs. Máte vzdělání elektrotechnického směru, máte platnou vyhlášku č. 50/1978? Vyznáte se ve slaboproudu?Tak jste otevřel ten správný inzerát! Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTŘIKÁŘ. V případě zájmu ...