Grafton Recruitment s.r.o. PRODUKTOVÝ MANAŽER-ELEKTRO

PRODUKTOVÝ MANAŽER-ELEKTRO

Pracovní náplň
- koordinace projektů a zakázek
- komunikace se zákazníkem a výrobou
- příprava podkladů pro výrobu
- kalkulace

Požadavky
- SŠ / VŠ vzdělání elektro
- vyhláška 50/1978 Sb.
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- dobré organizační a komunikativní schopnosti

Nabízíme
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- zajímavou práci v mladém kolektivu
- motivační bonus
- příspěvek na dopravu
- jazykové a odborné školení
- pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODUKTOVÝ MANAŽER-ELEKTRO

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.