PRODUKTOVÝ MANAŽER-ELEKTRO

Pracovní místo ( PRODUKTOVÝ MANAŽER-ELEKTRO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- koordinace projektů a zakázek
- komunikace se zákazníkem a výrobou
- příprava podkladů pro výrobu
- kalkulace

Další volná místa

Projektový/á manažer/ka Jedná se o dohodu o provedení práce či o dohodu o pracovní činnosti (do 30.6.2020) !!! Místo výkonu práce: pracoviště Cheb. Nástup možný ihned. Výše odměny z DPP (DPČ): 200,- Kč/hod až 240,- Kč/hod. Požadujeme: středoškolské vzdělání ekonomického ...
Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace Cheb, Inzerováno před 4 dny

technický manažer/ka výroby cisternových vozidel místo výkonu práce: U Porcelánky 2903 Louny Technická kvalifikace v oboru strojírenské výroby, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu a aktivní znalost anglického jazyka jsou základními požadavky. Nabízíme zapojení do týmu rodinné akciové ...
PATOK a.s. Louny, Inzerováno před 4 dny

Specialista logistiky | automotive | až 55 000 Kč! Říká Vám něco LEAN a máte v této oblasti zkušenost v rámci interní logistiky v automotive či strojírenství? Chtěli byste pracovat pro významného hráče na poli automobilového průmyslu? Pozice SPECIALISTA LOGISTIKY čeká jen na Vás! Vaší náplní ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny