Grafton Recruitment s.r.o. TECHNIK EXPEDICE

TECHNIK EXPEDICE

Pracovní náplň
Domluvíte se anglicky, orientujete se v celní problematice a láká Vás mezinárodní prostředí? Pokud ANO, hledáme právě Vás.

* příprava zboží na expedici
* zajištění expedice zboží zákazníkům
* kontrola zásilek a jejich balení
* zadání a kontrola dat v systému
* komunikace s celní deklarací
* spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadavky
* minimálně SŠ vzdělání
* angličtina pro každodenní komunikaci podmínkou, němčina výhodou
* výborná orientace ve vývozní/celní problematice
* uživatelská znalsot práce na PC, zkušenosti s ERP systémem výhodou
* praxe ve výrobní firmě velkou výhodou

Nabízíme
- zázemí stabilní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- roční bonus
- možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
- 20 dní dovolené + každý další rok za odpracovaný rok
- závodní stravování
- příspěvek na reloklaci, od 50 km, do 20 km, 7 000 měsíčně /1.rok

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TECHNIK EXPEDICE

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.