TECHNIK AUTOMATIZACE A ROBOTIZACE

Pracovní místo ( TECHNIK AUTOMATIZACE A ROBOTIZACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- technická podpora výrobě a údržbě
- řešení problémů a poruch technologických zařízení,
- řízení oprav svěřené oblasti strojních zařízení
- spolupráce při plánování a zavádění nových technologických zařízení

Další volná místa

dělník v kovovýrobě Pracoviště: Sedlecko 5, Bušovice Požadavky: střední odborné vzdělání s výučním listem, nutná znalost čtení technické dokumentace a svářečské oprávnění. Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- Kč, práce na HPP, příspěvek na stravování. Kontakt pro ...
SETRO s.r.o. Bušovice, Inzerováno před 4 dny

Procesní inženýr místo výkonu práce: Triangle Žatec -Velemyšleves Co Vás čeká: Vytváření a popis výrobních procesů Zlepšování procesů ve výrobě a optimalizace pracovišť Řešení procesních změn Procesní a technická podpora výroby Jaké znalosti a dovednosti byste měli ...
GESTAMP LOUNY s.r.o. Velemyšleves, Inzerováno před 4 dny

Řidič MKD Místo výkonu práce: Karla Hynka Máchy č.p. 2230, 356 01 Sokolov 1 Nabízíme: - Čistý měsíční příjem vč. stravného až 50 tis. Kč - Bonusový systém - Práce na moderním vozovém parku - Kvalitní technické zázemí - Možnost ubytování Požadavky a ...
TOP TRANS LINE s.r.o. Sokolov, Inzerováno před 4 dny