SALES ENGINEER

Pracovní místo ( SALES ENGINEER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte stavební vzdělání, ale rádi byste se věnovali spíše obchodu? Disponujete dobrými jazykovými znalostmi?

Pojďte podpořit obchodní tým svými technickými zkušenostmi.

- denní komunikace se zahraničními partnery a klienty
- tvorba cenových nabídek
- odborná podpora obchodního týmu

Další volná místa

Dělník se zájmem o autolakýrnictví Místo výkonu práce: Rokycany, Pražská č.p.1106 Náplň práce: příprava karoserií vozů před lakováním Požadujeme: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav (prašné prostředí) Nabízíme: platové ohodnocení od 19.000,- do 22.000,- Kč/měs. Kontakt e-mailem: ...
Eva Divišová Rokycany, Inzerováno včera

Pracovníci pro ruční praní a žehlení Místo výkonu práce: Žatecká 864, Kralovice Úřední hodiny pro uchazeče o zaměstnání St 13:00-15:00. Kontakt předem objednat po telefonní domluvě. Yovna Adalbert, tel: +420 602 212 059. Nutný je dobrý zdravotní stav, spolehlivost, bezúhonnost. Jedná ...
ERGOTECH s.r.o. Kralovice, Inzerováno včera

LÉKAŘ na rehabilitační oddělení V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: alena.bezaniukova@kzcr.eu nebo volat na tel.č.: 474 447 566 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov, o.z., Kochova č.p. 1185, 430 01 Chomutov ...
Krajská zdravotní, a.s. Chomutov, Inzerováno včera