FINANČNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vedení účetnictví pro pobočky skupiny firem v EU v rámci centra sdílených služeb
Příprava měsíčních reportů pro mateřskou společnost
Zpracování roční závěrky a komunikace s auditorem a daňovým poradcem

Další volná místa

ÚČETNÍ S PRAXÍ AŽ 40 000 KČ - okres BEROUN Máte zkušenosti v oblasti účetnictví? Která Vás naplňuje a cítíte se v ní skvěle? Angličtina je tvůj denní chleba? Pokud ANO, neváhej se přihlásit. Náplň práce: - vydané faktury - účtování majetku - účtování pokladny - dohadné položky - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Finanční účetní/analytik až 50 000 Kč(Město Slaný) * Koordinuje a řídí finanční účetnictví ve spolupráci s externím partnerem na Slovensku * Koordinuje a řídí přímé i nepřímé daně * Podpora interních procesů pro legální entity v ČR a na SVK * Příprava a reporting dle IFRS * Podpora finančních ...

Vychovatel/ka Požadujeme: pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum. Dobu určitou lze sjednat po roce na dobu neurčitou. Rozdělení finančního ohodnocení v závislosti na praxi. Nabízíme: 6 týdnů dovolené za kalendářní rok, příspěvek na rekreaci, kulturní a ...
Vězeňská služba České republiky Oráčov, Inzerováno před 4 dny