SPECIALISTA KVALITY

  • Moravian-Silesian region

Pracovní místo ( SPECIALISTA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme přes 30 let jednou z největších evropských nezávislých personálních agentur.Specializujeme se na nábor profesionálů v soukromé i veřejné sféře a to jak na hlavní pracovní poměr, tak jako agenturní zaměstnance. Se 400 zaměstnanci v 25 kancelářích napříč 20 různými specializacemi pokrýváme tyto země: Českou republiku, Irsko, Litvu, Maďarsko, Polsko a Slovensko.

V loňském roce jsme umístili 4 781 kandidátů na hlavní pracovní poměr a 10 269 lidí jako agenturní zaměstnance.

Naše specializace:

Administrativa, bankovnictví a finance, call centra a multi-lingual, gastronomie a cestovní ruch, stavebnictví, zákaznická podpora, digital & online, inženýring, absolventi,farmacie a zdravotnictví, lidské zdroje, IT a telekomunikace, právo, výroba a provoz, maloobchod, obchod a marketing, věda a výzkum, doprava a logistika, SSC, BPO, ITO.

Naše služby:

Nábor na hlavní pracovní poměr, agenturní zaměstnávání, specializované personální služby, outsourcing.

Vystudoval jste obor management jakosti, nebo máte zkušenost z pozice "kvalitáře" ve výrobní společnosti? Chcete zažít více, než jen stereotypní šeď bežného pracovního dne? Nabízíme Vám možnost pracovat v kolektivu skvělých lidí v moderním a zábavném prostředí výrobní společnosti!

Co po Vás budeme chtít:
- především zapadnout do týmu skvělých lidí
- komunikovat s kolegy a řešit s nimi i "neřešitelné" věci
- tvořit aktualizace kvalitativních ukazatelů
- řešit interní a externí reklamace
- snižovat náklady, protože šetřit se musí!
- účastnit na auditů
- prácovat s nástroji kvality
- ukázat svou kreativitu, zodpovědnost a přis