DĚLNÍK VE SKLADU LITOVEL RANNÍ SMĚNA až 27000 Kč

Pracovní místo ( DĚLNÍK VE SKLADU LITOVEL RANNÍ SMĚNA až 27000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do Litovle hledáme dělníky do firmy se skladem a produkcí potravin.

Co bude Dělník dělat:
- převážet suroviny nebo hotové výrobky v rámci skladů a výroby na paleťáku
- expedice potravin z výrobny do skladů
- manipulace s potravinami ve výrobě
- manipulace s paletovým vozíkem

Nástup na HPP ...

Další volná místa

Operátor výroby Chomutov hledáme zdatné a schopné dělníky do 2 směnného provozu v Chomutově!
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

Slévárenský/á dělník/ce Místo výkonu práce: Krásná 253, Krásná u Aše. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá (6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h, 22:00-6:00 h). Náplň práce: práce při tavení kovu, odlévání a broušení odlitků, výroba jader. Nabízíme: týden dovolené ...
Slévárna HEUNISCH, s.r.o. Krásná, Inzerováno dnes

pomocný dělník/ce ve výrobě Místo výkonu práce: HP Pelzer, Raisova 1187, Žatec krátkodobé zaměstnání požadujeme dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost kontakt: nově zřízena kancelář na adrese Žatec, Husova 1138, osobní návštěvy možné od ...
PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o. Žatec, Inzerováno dnes