IT BUSINESS ANALYTIK, FINANCE

Pracovní místo ( IT BUSINESS ANALYTIK, FINANCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici IT BUSINESS ANALYTIK, FINANCE.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
IT - prodej a služby

Další volná místa

Správci a programátoři PROGRAMÁTOR/ka E-SHOPU - S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, výhodou zaměření na informační technologie. Pokročilá znalost PHP a relačních databází (MySQL, MsSQL). Znalost Ajax a nových HTML technologií (HTML5). Analytické a systémové ...
SERVIS CLIMAX a.s. Vsetín, Inzerováno před 2 dny

PROGRAMÁTOR/KA V LabView A11 z:31/5/2018 a:19/6/2018 Hledáme kolegu/kolegyni na nově vytvořenou pozici, který/která bude svými aplikacemi v LabVIEW podporovat oddělení Výroby a technologie a který/která se nebude bát k vyřešení situace navrhnout vlastní řešení. Náplň ...
Saft Ferak a.s. Raškovice, Inzerováno před 2 dny

SEO KONZULTANT -KA KO: Bokiš Vladimír, tel.: 608 111 588, e-mail: info@acomputer.cz. SŠ s maturitou, znalost www, eshopů, logické a analytické myšlení. Pouze pro OZP. Náplň práce: Tvorba SEO strategie, analýza klíčových slov, SEO audit, párování produktů. 6 hod prac. ...
Vladimír Bokiš Opava, Inzerováno před 2 dny