Grafton Recruitment s.r.o. DĚLNÍK VE SKLADU LITOVEL  RANNÍ SMĚNA až 27000 Kč

DĚLNÍK VE SKLADU LITOVEL RANNÍ SMĚNA až 27000 Kč

Pracovní náplň
Do Litovle hledáme dělníky do firmy se skladem a produkcí potravin.

Co bude Dělník dělat:
- převážet suroviny nebo hotové výrobky v rámci skladů a výroby na paleťáku
- expedice potravin z výrobny do skladů
- manipulace s potravinami ve výrobě
- manipulace s paletovým vozíkem

Nástup na HPP co nejdříve přímo do společnosti.

Požadavky
- praxe ve výrobě
- fyzická zdatnost (vhodné pro muže)
- spolehlivost
- potravinářský průkaz

Nabízíme
- jednosměnný provoz ,dle harmonogramu směn
– práce ve 12-hodinových směnách ve 14-denním prac. režimu: (1. týden Po, St, So–Ne. 2. týden Út, Čt–Pá).
- zázemí stabilní společnosti
- pravidelný měsíční příjem
- věrnostní příplatek
- 13. plat
- 25 dnů dovolené
- pracovní oblečení včetně prac. bot
- stravenky
- mzda po ZD až 27000Kč/měs.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DĚLNÍK VE SKLADU LITOVEL RANNÍ SMĚNA až 27000 Kč

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 18500 - 27000 CZK
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.