PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hromada práce s vývojem java webových aplikacíCelá řada technologií jako Java, GWT, CSS, js frameworky (bootstrap, angular, jquery)Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Programátoři počítačových aplikací specialisté Požadované dovednosti Minimálně středoškolské vzdělání, znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Místo výkonu práce: Brno Prosím před návštěvou se telefonicky ohlašte!!! souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo ...
GoodData s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny

Programátoři počítačových aplikací Programátor požadavky: preferované VŠ vzdělání matematického či elektrotechnického zaměření, zkušenost s programováním hromadného zpracování dat, v programování on-line aplikací v .NET prostředí (znalost ASP.NET 2.0 a C#., Znalost JavaScript, ...
M - PRO spol. s r.o. Čebín, Inzerováno před 3 dny

Programátor senior Místo výkonu práce: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. POŽADUJEME: pokročilou znalost objektového programování a objektové analýzy; pokročilou znalost Microsoft .NET (C#, WPF, WCF, Silverlight); dobrou znalost Javascript (TypeScript, jQuery, ...
TESCO SW a.s. Olomouc, Inzerováno před 3 dny