KONSTRUKTÉR - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste zkušeným konstrUktérem a rád řešíte složité konstrukční systémy? Láká Vás zakázková výroba? Pak je tato příležitost připravena právě pro Vás.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

KONSTRUKTÉR-KA STROJŮ A11 z:14/3/2018 a:20/4/2018 Požadujeme: - znalost programu CAD 3D Inventor - znalost AJ alespoň intermediate - ŘP sk. B - samostatnost, důslednost, flexibilitu Nabízíme: - stravenky, mobilní telefon, mimořádné odměny. Kontakt e-mailem viz ...
ITS BENDA s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

konstruktér Pracovní poměr na dobu určiotu 1 rok, následně možnost na dobu neurčitou. Náplň práce: zpracování technické dokumentace dle zadání úkolu, zpracování podkladů o průběhu úkolu pro zpracování dokumentace, práce ve 2D-CAD OSDD a 3D-CAD NX. Požadavky: ...
JUNKER Industrial Equipment s.r.o. Boskovice, Inzerováno před 2 dny

Strojní inženýr, projektant, konstruktér klimatizačních a tepelných systémů Pracoviště: Werichova č.p. 721/1, Olomouc. Vysokoškolské vzdělání strojního zaměření (termodynamika/vzduchotechnika), anglický jazyk na komunikativní úrovni, odborná výhodou. Řidičský průkaz skupiny B podmínkou. První kontakt POUZE telefonicky nebo ...
TD metal s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny