KONSTRUKTÉR - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste zkušeným konstrUktérem a rád řešíte složité konstrukční systémy? Láká Vás zakázková výroba? Pak je tato příležitost připravena právě pro Vás.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

KONSTRUKTÉR/DESIGN ENGINEER Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Pro světovou společnost hledáme šikovné absolventy nebo zkušenější zájemce na pozici KONSTRUKTÉR/DESIGN ENGINEER. Náplň práce: * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Konstruktér * Konstrukce částí průmyslových myček * Tvorba výkresové dokumentace a modelů * Konstrukční řešení nových výrobků * Spolupráce při tvorbě technologických postupů
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

KONSTRUKTÉR/KA POZEMNÍCH STAVEB A11 z:25/9/2017 a:12/10/2018 Požadujeme: - SŠ stavební maturita, znalost AutoCad, 2 roky odpovídající praxe. Náplň práce: - samostatné konstrukční a kreslící práce v oblasti pozemních staveb, zaměření stávajících objektů, související ...
PROJEKTY STATIKA s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 4 dny