KONSTRUKTÉR - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste zkušeným konstrUktérem a rád řešíte složité konstrukční systémy? Láká Vás zakázková výroba? Pak je tato příležitost připravena právě pro Vás.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Konstruktér - junior Pracoviště Kroměříž - Pracovní náplň: zpracování konstrukčních řešení strojírenských výrobků, zpracování zakázek a technických požadavků zákazníků, vytváření grafických podkladů (2D + 3D), úzká spolupráce s technologií a výrobou, aktivní spolupráce ...
WALMAG MAGNETICS s.r.o. Kroměříž, Inzerováno včera

Konstruktér Pracoviště Kroměříž - Pracovní náplň: zpracování konstrukčních řešení strojírenských výrobků, zpracování zakázek a technických požadavků zákazníků, inovace stávajících produktů, optimalizace konstrukce pro snižování výrobních nákladů, vytváření ...

Konstruktér postupových nástrojů Pracoviště: Řepčín č.p. 251, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: maturita - strojírenství, nutná praxe - samostatný konstruktér střižných a tažných postupových nástrojů, ovládání systému SolidWorks (případně jiný CAD). Mzda: od 30.000 Kč (výše ...
CG TOOL s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera