EMBEDDED vývoj, TOP zaměstnavatel

Pracovní místo ( EMBEDDED vývoj, TOP zaměstnavatel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro společnost se sídlem na Olomoucku hledáme vhodné kandidáty na pozici EMBEDDED vývoj, TOP zaměstnavatel.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Zedník/ice Kontakt telefonicky nebo e-mailem stavibet@seznam.cz - ZŠ - praxe min. 2 roky - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Volné místo zedník/ice pro lokalitu České Meziříčí.
STAVIBET s.r.o. České Meziříčí, Inzerováno včera

řidič/ka MKD Kontakt zasláním životopisu na e-mail espandr@ttvtransport.cz Požadavky: - ŘP sk. C + E, praxe - digitální karta řidiče, profesní průkaz - dopravně psychologické vyšetření - výpis z rejstříku trestů Nabízíme: - jistotu stabilní české společnosti ...
TTV spedice spol. s r.o. Kostelec nad Orlicí, Inzerováno včera

Zedník/ice- obkladač/ka Kontakt telefonicky. Zaměstnanci nebudou členové družstva. Práce na stavbách v okrese Rychnov n.Kn. dle sjednaných zakázek. - ZŠ - praxe v oboru podmínkou. Volné místo zedník/ice- obkladač/ka pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.
Náchodské stavební družstvo Rychnov nad Kněžnou, Inzerováno včera