MONTÁŽNÍ DĚLNÍK v Prostějově

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍK v Prostějově ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte stabilní zaměstnání? Jste ochotní pracovat na 3 směny?

Pak pro Vás máme zajímavou práci!

Náplní Vaší práce bude:
- skládání a balení plastových dílců
- manipulace s materiálem napříč výrobními odděleními
- pomocné práce na dílně

Další volná místa

PRACOVNÍK/ -ICE PROGRAMOVÁNÍ PRACOVNÍK/ -ICE PROGRAMOVÁNÍ - základní programování 2D/3D - vytváření šablon - zpracování menších a jednoduchých sériových zakázek, předání do výroby Požadujeme: - chuť se naučit v novém projektovém programu - pracovitost, spolehlivost Výhodou: - ...
POSMAYSPOL s.r.o. Most, Inzerováno včera

Výrobní dělníci Kontakty: Křivská Anna, tel.: 724647869, e-mail: akrivska@crocodille.com, osobně: náborový den ve výrobním závodě - Tovární 386, Žiželice nad Cidlinou každý čtvrtek od 9 hodin. Náplň práce: vkládání surovin do baget. Zaměstnanecké ...
Crocodille ČR, spol. s r.o. Žiželice, Inzerováno včera

dělníci ve výrobě Místo výkonu práce: Kralovice potřebný je dobrý zrak Podrobnější informace budou zájemcům sděleny při osobním jednání, které lze dohodnout na tel. 373 300 011, popř. přes email: skyline@skyline-optic.com Nabízíme: stravenky a dodatkovou ...
Skyline Optic, s.r.o. Kralovice, Inzerováno včera