PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hromada práce s vývojem java webových aplikacíCelá řada technologií jako Java, GWT, CSS, js frameworky (bootstrap, angular, jquery)Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

konzultant/ka informačního systému Helios Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nástup ihned nebo dle domluvy. Jste kreativní a činorodý člověk? Je pro Vás přirozený kontakt se zákazníkem, bezproblémově komunikujete? Rád cestujete a chcete využívat pracovní ...
Gatema a. s. Boskovice, Inzerováno včera

programátor v C pro embedded systémy Životopisy zasílat na e-mail: stepankova@vytopna.com Místo výkonu práce: Brno, Starobrněnská 12 Požadavky: VŠ vzdělání v oboru IT, programování v jazyce C (min. 2 roky praxe), zkušenost s programováním embedded systémů a testováním v jazyce C, ...
EFEF, spol. s r.o. Brno, Inzerováno před 2 dny

programátor Hledáme pracovníka na pozici programátora. Požadujeme znalost PHP, JSON, RESTful API, AJAX, Git, Unit testing, Agile planning, code reviews, jQuery, AngularJS, ReactJS, TypeScript a Gulp. Požadujeme komunikační znalost angličtiny. Místo výkonu ...
Kurzor s.r.o. Brno, Inzerováno před 2 dny