Grafton Recruitment s.r.o. SKLADNÍK PROSTĚJOV  22 000 Kč

SKLADNÍK PROSTĚJOV 22 000 Kč

Pracovní náplň
SKLADNÍCI - NEVÁHEJTE!
MÁME PRO VÁS SOLIDNÍ PRÁCI.

Pro výrobu plastů v Prostějově hledáme SKLADOVÉ OPERÁTORY a SKLADNÍKY VZV.

Náplní Vaší práce bude:
- převážení plastových dílců v rámci dílen a skladů
- navážka materiálu k výrobním linkám
- používání pomocné manipulační techniky(paleťák) u pozice skladový operátor, u pozice SKLADNÍK používání VZV

Smlouva dlouhodobě, nástup co nejdříve!

Požadavky
- ochota pracovat na 3směny - ranní, odpolední, noční (víkendy volné)
- manuální zručnost
- VZV praxe výhodou
- na logistického operátora VZV
- SPOLEHLIVOST

Nabízíme
Základní měsíční mzda v rozmezí 18500 - 22000 Kč/měs. dle plnění cílů
- odpolední příplatek 5%
- noční příplatek 10%
- víkendový příplatek 50%!
- stravenky 80 Kč
- příplatky za docházku
- dovolená 4 týdny/rok
- bonus 1500-2000 Kč/měs za výkon a prac. prostředí
- flexipasy dle vnitřních předpisů

Po zkušební době navýšení mzdy!
U NÁS SE BUDETE MÍT DOBŘE.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK PROSTĚJOV 22 000 Kč

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 18500 - 22000 CZK
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.