OPERÁTOR KOVOVÝROBY - UBYTOVÁNÍ ZARMA + 5000 Kč BONUS

Pracovní místo ( OPERÁTOR KOVOVÝROBY - UBYTOVÁNÍ ZARMA + 5000 Kč BONUS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NEMÁŠ KDE BYDLET A JSI BEZ PRÁCE? OZVI SE, MÁME ŘEŠENÍ! Pro továrnu vyrábějící kovové regálové systémy hledáme zručné MONTÁŽNÍKY - VÝROBNÍ OPERÁTORY DO KOVOVÝROBY.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Operátor/ka výroby (1801001) Operátor/ka výroby (1801001) Jste vhodným uchazečem, pokud: - jste manuálně zručný a fyzicky zdatný (manipulace s břemeny nad 20 kg) - jste ochotný pracovat ve dvousměnném provozu - jste spolehlivý a máte odpovědný přístup k práci Budete se ...
GASL CZ s.r.o. Prostějov, Inzerováno včera

Operátoři CNC strojů OPERÁTOŘI CNC STROJŮ Nástup možný ihned. POŽADUJEME: praxi na stejné pozici NÁPLŇ PRÁCE: obsluha CNC strojů NABÍZÍME: 5 dnů dovolené navíc, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 1600 Kč/měsíc, příspěvek na autobusovou a vlakovou dopravu. ...
CIE METAL CZ, s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno před 3 dny

Operátoři transférového lisu OPERÁTOŘI TRANSFÉROVÉHO LISU Nástup možný ihned. POŽADUJEME: praxe ve výrobě, samostatnost, zručnost NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha a seřízení určených strojů, práce na transferových lisech. NABÍZÍME: 5 dnů dovolené navíc, stravenky plně hrazené ...
CIE UNITOOLS PRESS, a.s. Valašské Meziříčí, Inzerováno před 3 dny