OPERÁTOR KOVOVÝROBY - UBYTOVÁNÍ ZARMA + 5000 Kč BONUS

Pracovní místo ( OPERÁTOR KOVOVÝROBY - UBYTOVÁNÍ ZARMA + 5000 Kč BONUS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NEMÁŠ KDE BYDLET A JSI BEZ PRÁCE? OZVI SE, MÁME ŘEŠENÍ! Pro továrnu vyrábějící kovové regálové systémy hledáme zručné MONTÁŽNÍKY - VÝROBNÍ OPERÁTORY DO KOVOVÝROBY.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

OPERÁTOŘI ODĚVNÍ VÝROBY - NORMOVAČI (vyhrazeno pro OZP) A16 (vyhrazeno pro OZP) a:8/12/2017 Požadujeme: praktickou znalost šití na průmyslových strojích a dobrou znalost technologie šití oděvů. Pracovní poměr na dobu určitou, může být změněn na dobu neurčitou. Pracovní místo je vyhrazeno pro ...
Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek Frýdek-Místek, Inzerováno včera

Mistři výroby MISTŘI VÝROBY Nástup možný ihned. POŽADUJEME: VŠ/SŠ vzdělání v oboru zpracování masa; organizační a řídící schopnosti; znalost práce na PC; samostatnost a logické myšlení; základní orientaci v tržním prostředí v oboru zpracování masa; praxi v oboru ...
MP Krásno, a.s. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI SPECIALISTÉ V OBLASTI PÉČE A ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ A16 a:8/12/2017 (VHODNÉ I PRO OZP) Odborné sociální poradenství - práce spočívá v přímém poskytování služeb klientům se zrakovým postižením (dospělí v produktivním věku i senioři). HPP na dobu určitou s možností prodloužení vždy o 1 rok. Nabízíme ...
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky Frýdek-Místek, Inzerováno včera