ELEKTROÚDRŽBA až 28000 Kč

Pracovní místo ( ELEKTROÚDRŽBA až 28000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
DĚLÁŠ V OBORU ELEKTROÚDRŽBY a nevadí ti 3 směnný provoz? PAK POKRAČUJ VE ČTENÍ NABÍDKY PRÁCE ELEKTROMECHANIKA!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

vrchní referent / rada Oddělení kontrolní I Služba zahrnuje zejména: - komplexní výkon agendy při správě daní ve složitých případech správy daní - provádění postupů při správě daní podle zákona č. 280/2011 Sb. daňový řád ve znění pozdějších předpisů, a to daňové kontroly, postupu k odstranění ...
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ Rakovník, Inzerováno včera

kuchař/kuchařka Místo výkonu práce: Darová č. p. 3 Požadujeme: vyučení v oboru Nabízíme: platové ohodnocení od 18.000,-Kč/měs, zajištěné ubytování, Kontakt telefonicky:Mgr. Engelthalerová, po-pá 8,00-17,00 - tel.: 604 211 559 Volné místo kuchař/kuchařka pro ...
Darovanský Dvůr Resort s.r.o. Břasy, Inzerováno včera