SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE až 38 000Kč

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE až 38 000Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UMÍTE TO? NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST! Pro expandující mezinárodní společnost v Hranicích s více než 50letou tradicí, která vyrábí sofistikované plastové díly pro automotive, hledáme zkušené SEŘIZOVAČE PRO VSTŘIKOLISY

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

OBSLUHA CNC FRÉZOVACÍCH/SOUSTRUŽNICKÝCH CENTER A11 a:13/12/2017 Pracovní poměr HPP. Pracovní doba třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční, víkendy dle domluvy. Požadujeme: - SŠ vzdělání technického typu nebo vyučení v oboru, - praxe na obdobné pozici min. 1 rok, - znalost a čtení technické ...
FERRIT s. r. o. Baška, Inzerováno včera

Soustružníci CNC strojů Zaměstnavatel požaduje: praxe v oboru min. 1 rok, znalost systému Heidenhein, Siemens, samostatnost, odpovědnost, pečlivost, zkušenosti s obráběním kovů, čtení technické dokumentace. Náplň práce: seřizování CNC strojů, měření, výroba dílců podle ...
maxmechanik s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera

SEŘIZOVAČ KO: Alena Hahnová, tel: 604 297 720, email: alena.hahnova@brano.eu. Vyučen ve strojírenském oboru, odborná praxe ve strojírenství výhodou, nikoli podmínkou, seřízení strojů a zařízení, JÚS, měření posuvným měřítkem, mikrometrem, čtení výkresové ...
BRANO a.s. Hradec nad Moravicí, Inzerováno včera