SEŘIZOVAČ-VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ HRANICE

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ-VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ HRANICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro mezinárodní výrobní společnost společnost v Hranicích hledáme schopného kandidáta na pozici: MECHANIK-SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Linkový mechanik Pracoviště: Tovární č.p. 900/13, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru, SŠ tech. zaměření, údržba, seřizování a opravy strojního zařízení potrav. charakteru, velmi dobrý zdravotní stav, schopnost pracovat ve výškách, vazačské, ...
Nestlé Česko s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

SEŘIZOVAČ KO: Alena Hahnová, tel: 604 297 720, email: alena.hahnova@brano.eu. Vyučen ve strojírenském oboru, odborná praxe ve strojírenství výhodou, nikoli podmínkou, seřízení strojů a zařízení, JÚS, měření posuvným měřítkem, mikrometrem, čtení výkresové ...
BRANO a.s. Hradec nad Moravicí, Inzerováno včera

SEŘIZOVAČ -KA LISŮ V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ KO: Gollová Markéta Bc., tel.: 553 750 208, e-mail: zamestnani@pfplasty.cz Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, praxe vítána, znalost čtení technických výkresů, ochota práce v nepřetržitém provozu. Nabízíme: příplatek za odpolední směny 6 ...
PF PLASTY CZ s.r.o. Chuchelná, Inzerováno včera