SEŘIZOVAČ-VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ HRANICE

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ-VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ HRANICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro mezinárodní výrobní společnost společnost v Hranicích hledáme schopného kandidáta na pozici: MECHANIK-SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

SEŘIZOVAČ - MECHANIK VSTŘIKOLISŮ A16 a:21/5/2018 Pracovní doba - dvousměnný provoz, pondělí až pátek 6.00-14.00 hod. a 14.00 - 22.00 hod. Práce vhodná i pro absolventy škol. Práce na HPP, pracoviště Paskov. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: ...
TRYMAT, spol. s r. o. Paskov, Inzerováno před 2 dny

Dělníci dřevozpracující výroby seřizovač a obsluha (obsluha strojů a zařízení) DĚLNÍCI DŘEVOZPRACUJÍCÍ VÝROBY, SEŘIZOVAČ A OBSLUHA (OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ) NABÍZÍME: práci ve strojní výrobě dřevěných přepravních obalů převážně palet a jiných komponentů. Možnost navýšení platu - až po zapracování! Stravenky (závodní ...
SERVIS DPO ŘEHÁK, s.r.o. Nový Hrozenkov, Inzerováno před 3 dny

mechanik u vstřikovacích lisů v plast. výrobě PRACOVIŠTĚ Kurovice u Holešova - seřizování a nastavování strojů v plastikářské výrobě - požadujeme vyučení, nebo SŠ v oboru technického směru, praxe v oboru výhodou, znalosti v oboru elektro výhodou - pracovní poměr na dobu určitou s možností ...
Eva Filsáková - VINAMET Kurovice, Inzerováno před 4 dny