SEŘIZOVAČ-VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ HRANICE

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ-VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ HRANICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro mezinárodní výrobní společnost společnost v Hranicích hledáme schopného kandidáta na pozici: MECHANIK-SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH A VYFUKOVACÍCH LISŮ

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Strojmistři seřizovači knihařských strojů a výrobních linek. Náplň práce: obsluha skládacího stroje, stroje na výrobu desek, časopisecké a knižní linky. Požadavky: dobrá prac. morálka, zodpovědnost, pečlivost, vyučen v polygraf. nebo strojír. oboru výhodou. Benefity: odborné vzdělávání, přísp. na ...
GRASPO CZ, a. s. Zlín, Inzerováno včera

seřizovač CNC strojů seřizování a obsluha kovoobráběcích CNC strojů, vzdělání ÚSO + Výuční list, prokázání odborných znalostí z oblasti kovoobrábění na CNC strojích a navazujících procesů, obdobná praxe výhodou, motivující platové zařazení, osobní přístup k profesnímu ...
PEVEKO, spol. s r. o. Uherské Hradiště, Inzerováno včera

Operátor/ka CNC strojů - seřizovač/ka Pracoviště: Dalimilova č.p. 285/54, Olomouc - Chomoutov. Stručná charakteristika pozice: výroba komponent dle požadavků zákazníka, výkresového plánu / výkresové dokumentace v požadovaném čase a kvalitě - řešení problémů při vzniku nekvalitního ...
ABO valve, s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera