Grafton Recruitment s.r.o. MONTÁŽNÍ DĚLNÍK  18500,- Kč

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK 18500,- Kč

Pracovní náplň
Pro našeho klienta, strojírenskou společnost , hledáme vhodné pracovníky do výroby.

Vaší náplní práce bude:
- montážní práce na výrobní lince
- manipulace s materiálem
- třísměnný provoz

Nástup IHNED, práce na dobu určitou

Požadavky
- SOU/SŠ - automechanik, zámečník, mechanik strojů a zařízení, obráběč kovů
- práce s technickou dokumentací
- praxe na obdobné pracovní pozici velkou výhodou
- praxe ve výrobní společnosti alespoň 1 rok
-zkušenosti s montáží komplexních celků
- vysoké pracovní nasazení
- schopnost učit se
- ochota pracovat na projektu trvajícím 3 měsíce
- fyzická zdatnost

Nabízíme
- základní měsíční mzda 18500,- Kč
- 5 týdnů dovolené
- stravenky 90,-Kč
- navýšení mzdy po ZD a pravidelná valorizace

Smlouva na HPP na dobu určitou.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK 18500,- Kč

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 18000 - 18500 CZK
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.