SIMULACE ROBOTŮ | PROGRAMÁTOR | 60 000 KČ

Pracovní místo ( SIMULACE ROBOTŮ | PROGRAMÁTOR | 60 000 KČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme jedinečnou pracovní příležitost v oblasti programování a konstrukce strojů. Pokud máte předchozí zkušenost v programování robotů nebo konstrukci strojů, je tato nabídka právě pro Vás!

SPECIALISTA SIMULACÍ ROBOTŮ - PROGRAMÁTOR

Náplň práce:
* robotické simulace v software Process Simulate nebo Robcat
* zlepšování programů v simulačním SW
* instalace a konfigurace robota
* převádění offline programů přímo do zařízení, testování chodu programů a řídicích příkazů
* spolupráce na projektování výrobních linek se svařovacími roboty
* spolupráce s předními automobilovými značkami