PROGRAMÁTOR PLC

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte praxi s programováním robotů a hledáte nové výzvy? Zvládnete komunikaci v AJ alespoň na základní úrovni? Tak čtěte dál!

Díky automatizaci výroby nově obsazujeme pozici PLC programátora. Nabídnout Vám tedy můžeme zbrusu nové vybavení, roboty zn. ABB a příležitost ukázat nám, co ve Vás je!

Náplň práce:
* programování robotů online/offline- technologie lakování a tryskání
* vytváření, ladění a údržba robotických programů pro procesy lakování a tryskání
*spolupráce při analýze závad a přípravě údržbových plánů
* spolupráce při tvorbě technologických postupů
* optimalizace a vylepšování procesu a stroje

Mzda: 40 - 70 000 Kč dle zkušeností

Lokalita: Česká Lípa