Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro menší společnost hledáme zkušenou účetní! Máte zkušenosti v oboru účetnictví í a chcete se posunout dále? K tomu se domluvíte jakž takž anglicky?

Pak nám reagujte na zajímavou pozici!

Jako ÚČETNÍ

bude Vaší náplní práce:
* Účtování režijních a materiálových faktur
* Platební styk (příprava platebního návrhu a příkazu, účtování odchozích plateb)
* Účtování dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku
* Účtování dohadných položek, rezerv a nákladů příštích období
* Zajištění komunikace s dalšími odděleními
* Koordinace přípravy měsíční a roční závěrky
* Příprava daňových přiznání (DPPO,DPH, silniční daň), komunikace s daňovou poradkyní
* Příprava podkladů pro mzdy a komunikace s externí mzdovou účetní