Finanční analytik - i pro absolventy

Pracovní místo ( Finanční analytik - i pro absolventy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte ekonomické vzdělání, analytické myšlení a komunikativní AJ?

Pak tu pro Vás máme příležitost!

Právě hledáme:
Finanční analytik - Liberec

Náplň práce:
* Příprava podkladů a zpracování finančních analýz a prognóz
* Sledování a vyhodnocování finančního vývoje společnosti
* Spolupráce na vyčíslování akčních plánů úspor nákladů
* Účast na auditech
* Tvorba statistických výkazů a inventur
* Účtování bankovních výpisů, základní účtování faktur

Mzda 30 - 40 000 Kč dle zkušeností

Místo výkonu práce: Liberec

#finance #analýzy #finanční analýza #absolvent ekonomie #Liberec #nástup ihned #SAP #MS Excel #účetnictví #fakturace