SVAŘOVACÍ INŽENÝR| 35 - 60 000 Kč

Pracovní místo ( SVAŘOVACÍ INŽENÝR| 35 - 60 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rozumíš technologii svařování kovů a jsi otevřen nové výzvě? Občasná komunikace v Aj pro tebe není problém?

Pak se nám určitě přihlaš! Právě hledáme nové členy týmu do oddělení technologie do firmy v České Lípě.

SVAŘOVACÍ INŽENÝR

Náplň práce:
* Návrh technologických postupů a procesů
* Zodpovědnost nad přiděleným projektem v rámci týmu
* Kontrola a prověřování výrobních technologií
* Úzká komunikace s výrobou
* Správa související technické dokumentace
* Podílení se na zlepšování procesů, audity

Mzda 35 - 60 000 Kč dle praxe a zkušeností.

Lokalita: Česká Lípa - pokud jsi zdaleka, nabízíme relokační bonus!