Grafton Recruitment s.r.o. SUPPLIER DEVELOPMENT

SUPPLIER DEVELOPMENT

Pracovní náplň
Máte zkušenosti s vyjednáváním s dodavateli v automotive a tato práce Vás baví? Domluvíte se anglicky?

Obsazujeme pozici: Rozvoj dodavatelů

Náplň práce:
- zajištění splnění kvalitativních požadavků u svěřených dodavatelů
- práce na neustálém zlepšování dodávaných služeb, materiálů, snižování nákladů
- zajištění plynulosti výroby, díky včasných dodávkám
- podpora při zavádění nápravných opatření a zlepšení
- odpovědnost za vzorkování a s ním související další kroky
- jednání s dodavateli, vyhodnocování spolupráce

Požadavky
- technické vzdělání
- komunikativní angličtina
- znalost norem používaných v automotive
- schopnost číst technickou dokumentaci
- APQP, PPAP, SPC, MSA, GR&R. 8D, PPS

Nabízíme
* bonusy
* stravenky
* flexibilní pracovní doba
* zázemí stabilní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravu
* odborné a jazykové vzdělávání

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SUPPLIER DEVELOPMENT

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 30000 - 50000 CZK
Lokalita: Liberecký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.