OBSLUHA CNC - i pro absolventy!

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC - i pro absolventy! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máš praxi na CNC stroji ze studia a porozhlížíš se po práci v Liberci? Pak se nám ozvi! Právě zahajujeme výběrové řízení na pozici OBSLUHA CNC.

Jsme menší společnost rodinného chrakteru a rádi tě uvítáme do našeho týmu. Zaškolení není problém.

Co bude tvojí náplní práce?
* Obsluhování CNC stroje
* Nastavování CNC stroje a jeho údržba
* Práce na 12ky - nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)

Lokalita: Liberec
Nástupní mzda dle zkušeností od 27 000 Kč.
Nástup možný ihned či dohodou.

#CNC #CNC obsluha #operátor CNC #obsluha CNC #Liberec #práce v Liberci #absolvent #SOU strojni #seřizovač