PLANT CONTROLLER - služební auto!

Pracovní místo ( PLANT CONTROLLER - služební auto! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte novou výzvu? Chcete se podílet na řízení celého závodu? Rozumíte finančním procesům a máte několikaleté zkušenosti z automotive? Potom neváhejte! Pozice PLANT CONTROLLERA se služebním autem obnáší:

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance

Další volná místa

FINANČNÍ CONTROLLER Co Vás u nás čeká? - pravidelný reporting finančních ukazatelů společnosti (Balanced Scorecard, KPI, BI QlikView) - spolupráce na vytváření ročních a měsíčních finančních plánů (metoda Top-down & Bottom-up) - analýzy nákladů, výnosů a odchylek, ...
CiS SYSTEMS s.r.o. Hejnice, Inzerováno před 3 dny

IT vývojář aplikací SAP - Vývoj a nasazení SAO aplikace v oblasti Finance a Controlling pro koncernové společnosti - Spolupráce na analýze a návrhu SAP aplikace v oblasti Finance a Controlling pro VW - Podpora uživatelů při práci se SAP Finance, školení klíčových uživatelů ...
ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav, Inzerováno před 5 dny

Projektová asistentka - finance a controlling O čem to bude? - Asistence a podpora v rámci projektů u zákazníka - Administrativní podpora projektů a její koordinace - Vyřizování standardní projektové agendy - Správa a monitoring uzavíraných smluv - Finanční monitoring a management, přehled ...
Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno před 7 dny