Projektový koordinátor (IOT)

Pracovní místo ( Projektový koordinátor (IOT) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost a baví Vás koordinace svěřených projektů? Orientujete se v oblasti mobilních či webových aplikací? Pak neotálejte a dejte nám vědět! Hledáme "Projektového koordinátora" do rozrůstající se společnosti s velkým potenciálem. Co Vás čeká?

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

Koordinátoři, logistici Místo výkonu práce: Boseň č.p. 124 295 01 Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: e-mail: jitka.wojnarova@agarden.cz Koordinace dovozu rostlin z tuzemska i zahraničí, komunikace s dodavateli, skladové hospodářství, fakturace. Komunikace v angličtině ...
Agarden rostliny s.r.o. Boseň, Inzerováno před 4 dny

Organizátoři konferencí a událostí - Koordinátor událostí kontakt:Haliabovich Arseni, tel.: +420 775 585 751, e-mail: arseni.haliabovich@efmdglobal.org, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Štěpánská č.p. 631/51, Praha 1. Výborný přehled o mezinárodních akreditací vysokých škol Výborná znalost: ...
EFMD Global Network Central and Eastern Europe, z.s. Praha, Inzerováno před 5 dny

Koordinátor/-ka spediční dopravy Nabízíme: práci na plný úvazek zázemí stabilní společnosti velmi zajímavé a motivační ohodnocení – prémie, prémie za docházku, 13. a 14. plat, stravenky, příspěvky na sport, dovolená navíc, spoření, výuka jazyků, firemní akce a večírky, ...
LogEx logistics s.r.o. Praha, Inzerováno déle jak týden