Projektový koordinátor (IOT)

Pracovní místo ( Projektový koordinátor (IOT) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost a baví Vás koordinace svěřených projektů? Orientujete se v oblasti mobilních či webových aplikací? Pak neotálejte a dejte nám vědět! Hledáme "Projektového koordinátora" do rozrůstající se společnosti s velkým potenciálem. Co Vás čeká?

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

Odborný koordinátor projektů konstrukce a výroby v dopravě MÍSTO VÝKONU PRÁCE: U průhonu č.p. 773/12, Holešovice, 170 00 Praha 7 PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na hosa@inekon.cz (osobní jednání nutno sjednat předem) UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: aktivní znalost anglického jazyka, aktivní znalost ruského jazyka, vč. ...
INEKON GROUP, a.s. Praha, Inzerováno před 2 dny

Koordinátor/-ka spediční dopravy Nabízíme: práci na plný úvazek zázemí stabilní společnosti velmi zajímavé a motivační ohodnocení – prémie, prémie za docházku, 13. a 14. plat, stravenky, příspěvky na sport, dovolená navíc, spoření, výuka jazyků, firemní akce a večírky, ...
LogEx logistics s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Koordinátor/-ka spediční dopravy Koordinátor/-ka spediční dopravy PP na dobu neurčitou 1. 13. Plat 2. 14. Plat 3. Stravenky 4. Věrnostní dovolená 5. Příplatek na dovolenou 6. Akce organizujeme zdarma zájezd na vinobraní, motokáry, paintball, lodě, Vánoční večírek a další 7. Ovoce ...
FEE Transport s.r.o. Jičín, Inzerováno před 2 dny