Projektový koordinátor (IOT)

Pracovní místo ( Projektový koordinátor (IOT) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenost a baví Vás koordinace svěřených projektů? Orientujete se v oblasti mobilních či webových aplikací? Pak neotálejte a dejte nám vědět! Hledáme "Projektového koordinátora" do rozrůstající se společnosti s velkým potenciálem. Co Vás čeká?

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

KOORDINÁTOR INTERNÍ KOMUNIKACE, 140-160 Kč/hod Jste energický a organizačně schopný student vysoké školy? Hledáte pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti, které by Vám poskytlo skvělou praxi v rámci interní komunikace a projektové managmentu? Mluvíte anglicky bez zábran? Pokud ano, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 4, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera

KOORDINÁTOR/KA ŠKOLENÍ, 120 Kč/hod Jste student/ka VŠ a hovoříte anglicky na aspoň komunikativní úrovni? Baví Vás práce v administrativě, jste pečlivý, umíte se soustředit na detail a nedělat nepozorné chyby? Pak Vám nabízíme možnost dlouhodobé brigády ve stabilní mezinárodní firmě v ...

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Náplň práce: Klíčové povinnosti Koordinátora/ky: Fundraising: příprava grantových žádostí, podávání reportů o financování Koordinace mezinárodních projektů (školení, výměny mládeže, kampaně) ve spolupráci s generální tajemnicí Spolupráce s Výkonnou ...
Youth and Environment Europe Praha, Inzerováno před 3 dny