Team Leader v automotive

Pracovní místo ( Team Leader v automotive ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem o svět automobilů a jeho inovace? Měl jste někdy na starosti tým lidí? Vystudoval jste vysokou školu a rád byste nabyté znalosti někde zužitkoval? Pokud ano, tak neváhej a ozvi se nám. Hledáme "Team Leadra" do perspektivní a rozrůstající se společnosti. Co Vás čeká?

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

Project Manager for Infrastructure New SSC EMEA Support Center is now looking for additional staff for their Prague’s PMO. The role of Project Manager for Infrastructure is a key role establishing/improving internal Infrastructure within the company and its newly acquired ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Project Management Officer for Infrastructure For growing strategic IT hub covering multiple regions worldwide we’re currently looking for senior candidate who will take up the role of Project Management Officer for Infrastructure . As Project Management Officer for Infrastructure, you will ...

Technical Tester Are you experienced Technical Tester? Do you want to work with cutting edge technologies? Our international client, financial company is looking for Technical Tester to join his Prague team. Your main responsibilities: - Creating and running ...