Vedoucí projektu v konstrukci

Pracovní místo ( Vedoucí projektu v konstrukci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti v oblasti konstrukce v automotive a chcete se posunout dál a pracovat pro jednoho z předních zaměstnavatelů na Liberecku? Pak máte jedinečnou příležitost se ucházet o pozici VEDOUCÍ PROJEKTU V KONSTRUKCI,

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

STAVBYVEDOUCÍ Požadujeme: SŠ vzdělání stavebního směru Praxe v oboru Organizační a komunikační schopnosti Řidičský průkaz sk.B Práce na PC Nabízíme: Motivující finanční ohodnocení Možnost kariérního růstu Vzdělávací a jazykové programy Firemní výhody Nástup: ...
SYNER, s.r.o. Liberec, Inzerováno dnes

vedoucí směny - zástupce vedoucí VEDOUCÍ SMĚNY - ZÁSTUPCE VEDOUCÍ Do stávajícího kolektivu zaměstnanců rádi přijmeme kolegu/gyni s organizačními schopnostmi. Očekáváme samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem, základní znalosti práce na PC. Praxe ...
PRAMEN CZ a.s. Smržovka, Inzerováno včera

VEDOUCÍ TÝMU Nejsi vlk samotář a máš rád akční práci? Chceš mít možnost posunout se v kariéře dál? Chceš to mít do práce blízko? Hledáš práci, kde tě všechno naučí? Pokud jsi na tyto otázky odpověděl/a ANO, pak hledáme právě tebe na pozici: Vedoucí týmu Jak ...
Albert Česká republika, s.r.o. Semily, Inzerováno včera