Vedoucí projektu v konstrukci

Pracovní místo ( Vedoucí projektu v konstrukci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti v oblasti konstrukce v automotive a chcete se posunout dál a pracovat pro jednoho z předních zaměstnavatelů na Liberecku? Pak máte jedinečnou příležitost se ucházet o pozici VEDOUCÍ PROJEKTU V KONSTRUKCI,

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

vedoucí prodejny Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úv. 34 hod/týdně - smíšená mzda 13 000 - 14 000,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí Borníková 606 510 091. Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Čermná.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Čermná, Inzerováno před 2 dny

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení Znalost Srílanské kuchyně, praxe v oboru, základní znalost AJ Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Kontakt emailem. Volné místo vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení pro lokalitu Jablonec nad Nisou.
Dominika Demuni Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 2 dny

UKLÍZEČ/-KA VE ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍCH UKLÍZEČ/-KA VE ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍCH V případě zájmu volejte vedoucí centrálního úklidu p. Petrovickou na tel. 602 141 369. Nabízíme: - adekvátní pracovní a platové podmínky, - DPP, plný nebo částečný úvazek dle dohody a aktuální potřeby ...
Oblastní nemocnice Jičín a.s. Jičín, Inzerováno před 3 dny