PROJEKTOVÝ TECHNOLOG

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ TECHNOLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti s vytvářením technologických postupů v rámci projektu? Chcete se podílet na unikátním projektu? Pak se nám přihlaste na pozici: PROJEKTOVÝ TECHNOLOG

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

TECHNIK/-ČKA VÝROBY - OPTOELEKTRONIKA TECHNIK/-ČKA VÝROBY - OPTOELEKTRONIKA Požadavky: • min. střední vzdělání technického směru – vyučen nebo maturita • zájem o techniku, nadšení pro inovativní technologie, chuť učit se nové věci • kombinace mechanických schopností a dovedností k ...
SQS Vláknová optika a.s. Nová Paka, Inzerováno včera

technolog požadujeme - SŠ strojní - znalost programů MS Word, Excel, Outlook - praxe v oboru strojírenství vítána - znalost anglického jazyka - trestní bezúhonnost - dobrý zdravotní stav Vhodné i pro absolventy Způsob kontaktování zaměstnavatele: posílat ...
Rotor Clip s.r.o. Budyně nad Ohří, Inzerováno včera

Technolog - fraigábe Technolog - fraigábe - znalost práce na PC, kreslení v programu Auto cad, základy NJ nutností, vzdělání technického směru - praxe vítána, vysoké pracovní nasazení, loajálnost k firmě. Nabízíme: možnosti dalšího vzdělávání, bonus ve formě 109,- Kč ...
NERROX s.r.o. Jablonec nad Nisou, Inzerováno včera