PROJEKTOVÝ TECHNOLOG

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ TECHNOLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti s vytvářením technologických postupů v rámci projektu? Chcete se podílet na unikátním projektu? Pak se nám přihlaste na pozici: PROJEKTOVÝ TECHNOLOG

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG Požadujeme strojírenské vzdělání, ŘP sk. B výhodou Výhody: příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené Životopis zaslat nejprve e-mailem na uvedenou adresu Volné místo strojírenský technolog pro lokalitu Český Dub.
CDS holding s.r.o. Český Dub, Inzerováno před 2 dny

OPRAVÁŘ/-KA STROJŮ A TECHNOLOGIE ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY OPRAVÁŘ/-KA STROJŮ A TECHNOLOGIE ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY V případě zájmu kontaktujte Ing. Romana Fialu buď na telefonním čísle 737 212 740 v pracovních dnech v době mezi 7:00-15:00, nebo osobně na výše uvedené adrese. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny ...
Z E P O BĚLOHRAD a.s. Lázně Bělohrad, Inzerováno před 3 dny

Designer colour and trim - Vypracovávání designových návrhů detailů interiéru - Zpracovávání podkladů k designovým prezentacím interiéru - Analýza aplikací nových technologií v designu - Provádění aplikací nových trendů v designu interiéru - materiál, barvy Požadujeme VŠ ...
ŠKODA AUTO a.s. Dalovice, Inzerováno před 3 dny