Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Finanční účetní

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Finanční účetní Máte zkušenost s účetnictvím a chcete se v této oblasti i nadále realizovat? Máte pozitivní vztah k číslům a nevadí Vám s nimi pracovat? Ovládáte anglický jazyk? Pak neváhejte a ozvěte se. Hledáme kandidáta na pozici "Finanční účetní". Co Vás čeká?

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Optik/optička Požadujeme: řidičský průkaz sk.B Nabízíme: náborový příspěvek 20000, služební vůz, benefitní programy, finanční odměny za ekonomický růst poboček Kontakt: telefonicky 9:00-17:00 životopisy zasílejte e-mailem Volné místo optik/optička pro lokalitu ...
DR. OPTIK CZ s.r.o. Mělník, Inzerováno včera

Optometrista/optometristka Požadujeme: řidičský průkaz sk.B Nabízíme: náborový příspěvek 20000, služební vůz, benefitní programy, finanční odměny za ekonomický růst poboček Kontakt: telefonicky 9:00-17:00 životopisy zasílejte e-mailem Volné místo optometrista/optometristka ...
DR. OPTIK CZ s.r.o. Mělník, Inzerováno včera

Projektanti elektro Místo výkonu práce: Pod Borkem č.p. 309 Čejetičky 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: e-mail: info@benthor-automation.com Náplň práce: - kreslení výkresů zapojení v oblasti automatizace - hledání vhodného řešení po stránce funkční i ...
BenThor automation s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit